מחויבים לקהילה  
 

 

כחברה המונהגת על ידי חקלאים בנשמה, ADM Israel היא גם "חברה עם נשמה", הדוגלת בערכים של חברות, של מחויבות קהילתית ושל נתינה אמיתית מהלב.

בתוקף כך, החברה רואה כמרכיב מרכזי בפעילותה את המחויבות לתרום לקהילה, כמו גם לתמוך בענפי החקלאות שבהם היא פועלת ולקדמם בהיבטים מקצועיים שונים, בטיפוח דור ההמשך ועוד.

את תרומתה לקהילה בשנים האחרונות ממקדת ADM Israel בפעילות למען בית אפל – פנימייה שיקומית לילדים ונוער בסיכון גבוה בישוב גן יבנה. במסגרת זו נרתמים עובדי החברה לפעילות עם ילדי קלט חירום בפנימייה: התנדבות שוטפת, קיום פעילויות ואירועים מיוחדים למען ילדי בית אפל, אחזקה שוטפת של פינת החי הטיפולית בפנימייה, וכן ארגון ומימון קורסי שייט לחניכי הפנימייה.

בנוסף לכך הקימה ADM Israel קרן מלגות לסטודנטים ע"ש יוסי לפר ז"ל, איש מקצוע בכיר ותזונאי מוערך במשק החלב והבשר בארץ. הקרן הינה קרן נצח, הפועלת בשיתוף עם האוניברסיטה העברית בירושלים ומעניקה מדי שנה מלגות לסטודנטים הלומדים לתארים שונים במסגרת הפקולטה לחקלאות ברחובות. גם בפעילותה הקהילתית מיישמת ADM Israel את הגישה הסינרגטית המנחה אותה, ואת הסטודנטים זוכי המלגות היא רותמת לפעילות התנדבותית עם הילדים בבית אפל.

צוות ADM Israel ימשיך גם בעתיד לפעול למען הקהילה ולקידום הענפים המקצועיים – מתוך אמונה כנה שהארגון העסקי הוא תבנית נוף מולדתו וסביבתו, ומתוך ראיית הקשר העמוק שבין המילים "אדם" ו"אדמה". כל הירתמות לפעילות החברה תתקבל בברכה. לפרטים ויצירת קשר: amir@inducen.com


 
  חזרה לדף אחריות חברתית הראשי >>  

Tivonet   עיצוב : שריג רעיונות