ייעוץ תזונתי
.

חומרי הגלם המיובאים על ידי מרכזי תעשיות מהווים מרכיב חשוב בשרשרת התזונה האיכותית של הפרה הישראלית. החברה מצויה בחיפוש מתמיד אחר מוצרים נוספים, באיכות מעולה ובמחיר אטרקטיבי, במטרה להמשיך ולהשביח תערובות. יתרה מזאת, מרכזי תעשיות רואה כחלק מייעודה את העזרה בתכנון הנכון של ההזנה בתנאי המשק, את שיפור הביצועים בייצור החלב ואת התמיכה המקצועית במגדלים – זאת כחלק מהמאמץ הלאומי להמשיך ולקדם את משק ייצור החלב הישראלי, הזוכה ליוקרה ולהערכה בעולם.

כדי לממש את היעדים הללו, מייחסת החברה חשיבות רבה להעמקת הידע המקצועי של המגדלים, כמו גם להעברת מידע אמין ומדויק ולהעמקת הדו-שיח עם הלקוחות.

קידום היעדים הללו זכה לקפיצת מדרגה בתחילת שנת 2010 עם הצטרפותו לחברה של שמעון אופיר, מבכירי התזונאים למעלי גירה בארץ ומומחה עתיר ניסיון בהזנת פרות חלב, טלאים ועגלים לפיטום. התמחותו המעמיקה, הן באיכותם של חומרי הגלם המשמשים להזנה והן בהגדרת ערכו האמיתי של כל אחד מהם ותרומתו לייצור, עומדת לרשות לקוחות מרכזי תעשיות ומעניקה להם ערך מוסף חשוב והזדמנות להשגת יחס העלות-תועלת הטוב ביותר.

המשקים הנמנים על לקוחות מרכזי תעשיות נהנים כיום מייעוץ מקצועי פרטני לגבי הכנת התערובות והבלילים והעמדת ערכים תזונתיים נכונים ומדויקים. שירות זה מאפשר ללקוחות החברה להתמודד היטב עם מצבים שונים ובעיות ייחודיות, שמולם מתמודדים היצרנים בתחום ההזנה – כל משק ותנאיו הייחודיים.

לקוחות מרכזי תעשיות בתחום הזנת מעלי גירה מוזמנים לפנות בכל שאלה מקצועית אל שמעון אופיר בדוא"ל shimon@inducen.com

 או באחד ממספרי הטלפון הבאים: 03-9775070 שלוחה 6 / 054-4637064.

Tivonet   עיצוב : שריג רעיונות